 Російська православна церква прирівняла інопланетян до бісів, відмовившись визнати існування позаземних цивілізацій.
Російська православна церква прирівняла інопланетян до бісів, відмовившись визнати існування позаземних цивілізацій.
 Про це заявив російський митрополит Іларіон (Алфеєв) у ефірі місцевого телебачення, пише Интерфакс.
 “Якби справді існували якісь інопланетні цивілізації, то в Священному нашому Писанні, у Біблії, було б обов’язково про це хоч щось сказано. Якщо про це нічого не сказано, значить, ми виходимо з того, що їх не існує”, – заявив Іларіон.
 На підтвердження своєї позиції він навів видану 1975 року книгу відомого богослова Російської зарубіжної церкви, ієромонаха Серафима Роуза “Православ’я і релігія майбутнього”.
 У цій книзі зібрані свідчення людей, які бачили інопланетян і НЛО, автор порівнює ці розповіді з історіями про бісів – історіями, яких “є вдосталь у житійній літературі”.
 “Він доводить у цій своїй книзі, що ті люди, які нібито бачили інопланетян, вони якраз бачили тих самих демонів, в існування яких багато хто зараз відмовляються вірити”, – сказав митрополит.
 При цьому він зазначив, що церква вірить в існування ангелів і демонів “не тому, що десь це написано, а тому, що це підтверджується багатовіковим досвідом церковних людей”.
 
  
 







 
 












 
 
