Українки здобули п’ять медалей на чемпіонаті Європи з фітнесу

П’ять медалей здобули юні українські майстрині фітнесу на чемпіонаті Європи, що відбувся у Братиславі (Словаччина). Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту України. Останні новини Очі НАТО в небі: розвідувальний літак альянсу веде спостереження у напрямку Криму 27.06.2026 Відмова Олександра Усика від усіх чемпіонських поясів: майбутнє для українця та боксу 27.06.2026 Золото чемпіонату Європи … Читати далі Українки здобули п’ять медалей на чемпіонаті Європи з фітнесу