У Києві змінюються правила проїзду школярів у громадському транспорті

У Києві з 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у громадському транспорті буде платним. На період канікул знижка за проїзними становитиме 75%. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Київську міську державну адміністрацію. Останні новини Російські націоналісти та чиновники тиснуть на Путіна з вимогою відмовитися від переговорів і різко посилити ескалацію, — Reuters 26.06.2026 Ярослава Магучіх … Читати далі У Києві змінюються правила проїзду школярів у громадському транспорті