У Києві змінюються правила проїзду школярів у громадському транспорті
У Києві з 1 липня до 31 серпня проїзд для школярів у громадському транспорті буде платним. На період канікул знижка за проїзними становитиме 75%. Про це повідомляє Суспільне з посиланням на Київську міську державну адміністрацію. Останні новини 105 бригада з Тернополя за тиждень знищила десятки одиниць ворожої техніки (відео) 21.06.2026 Конфлікт у Польщі: Рішення Навроцького щодо ордена Зеленського … Читати далі У Києві змінюються правила проїзду школярів у громадському транспорті
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити