Осліпли 18 пацієнтів — судитимуть чотирьох офтальмологів з Тернопільщини
На Тернопільщині судитимуть чотирьох офтальмологів. Лікарів звинувачують у тому, що через їхні дії частково чи повністю осліпли 18 пацієнтів Чортківської районної лікарні. Про це повідомляють на сайті Офісу генерального прокурора, пише Суспільне. Останні новини Повітряні сили Збройних Сил України завдали успішного ракетного удару по Воронежу 22.06.2026 Інформація для військовослужбовців, які перебувають у СЗЧ 22.06.2026 Обвинувальні акти прокурори Тернопільської … Читати далі Осліпли 18 пацієнтів — судитимуть чотирьох офтальмологів з Тернопільщини
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити