Боротьба за владу у Південній Кореї. Політична ситуація в Південній Кореї досягла надзвичайно гострої фази суспільного протистояння. Масштабні народні протести та внутрішньополітичний конфлікт поставили під сумнів легітимність дій президента Юн Сок Йоля.
Масштаби народного спротиву
У столиці країни зібралося понад 150 тисяч протестантів, які вимагають відставки президента. Люди вийшли на вулиці, демонструючи неприйняття спроб запровадження воєнного стану. Протестуючі наполягають на негайному парламентському розгляді питання про імпічмент.
Президентська партія вдалася до радикальних дій, бойкотувавши голосування в парламенті. Для початку процедури імпічменту необхідно 200 голосів, однак правлячі депутати зайняли лише 180 місць, фактично заблокувавши цей процес.
Політичні маневри та суспільна реакція
Президент Юн Сок Йоль вибачився за невдалу спробу введення воєнного стану.
Його заява викликала неоднозначну реакцію як у політичних колах, так і серед населення. Демократичні інституції країни опинилися перед серйозним викликом.
Ситуація демонструє глибокі внутрішньополітичні суперечності в Південній Кореї. Народ чітко висловлює своє невдоволення діями влади, використовуючи конституційні механізми впливу.
Протести стали потужним інструментом громадянського волевиявлення.
Боротьба за владу у Південній Кореї
Ми писали раніше: Глибока політична криза у Південній Кореї.