Стрім Reuters став причиною звернення до правоохоронців.
У центрі уваги опинилася ситуація навколо прямої трансляції з головної площі столиці України. Сьогодні вранці, 18 лютого 2025 року, британське інформаційне агентство Reuters розпочало стрім з Майдану Незалежності.
Він викликав негайну реакцію київської влади. Керівництво міста оперативно відреагувало на ситуацію, звернувшись до правоохоронних органів.
Хронологія подій та реакція влади
Трансляція тривала близько трьох годин та супроводжувалася коментарем про зустріч європейських лідерів у Парижі.
Reuters позиціонував трансляцію як візуальний супровід до новини про обговорення питань європейської безпеки та можливого розміщення миротворчого контингенту в Україні.
Начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко особисто втрутився в ситуацію. Він оприлюднив повідомлення у своєму Telegram-каналі, де подякував громадськості та медіа за пильність і швидке інформування про інцидент.
Стрім Reuters став причиною звернення до правоохоронців
Хоча конкретні причини припинення трансляції не були озвучені публічно, експерти з безпеки неодноразово наголошували на ризиках прямих трансляцій з стратегічних об’єктів під час воєнного стану.
Подібні стріми можуть надавати противнику цінну інформацію про ситуацію в місті.
Представники міської влади підтвердили, що трансляцію було припинено після консультацій з правоохоронними органами. Важливо зазначити, що будь-які прямі трансляції з публічних місць столиці в умовах воєнного стану потребують попереднього узгодження з відповідними органами.
Ми писали раніше: У Києві високий рівень забрудненості повітря.