Смертельний випадок на станції Хрещатик. Вечірня година пік у київському метрополітені 24 квітня ознаменувалася трагічним випадком. Про це повідомляють у КМДА.
На станції “Хрещатик” пасажир потрапив під потяг, внаслідок чого загинув. Інцидент суттєво порушив роботу червоної лінії метро та спричинив незручності для тисяч киян, які поверталися додому.
Хронологія подій та зміни в роботі метрополітену
Після надзвичайної події рух поїздів на червоній лінії зазнав значних змін.
Адміністрація київського метрополітену оперативно ухвалила рішення про закриття трьох центральних станцій – “Університет”, “Театральна” та “Хрещатик”. Доступ пасажирів на ці станції було обмежено з міркувань безпеки.
Транспортний колапс вдалося частково врегулювати завдяки організації руху поїздів за скороченими маршрутами. Потяги курсували від кінцевої станції “Академмістечко” лише до “Вокзальної”, а з іншого боку – від “Арсенальної” до “Лісової”. Таким чином центральний відрізок червоної гілки тимчасово припинив обслуговування пасажирів.
Для мінімізації незручностей транспортники організували човниковий рух поїздів між станціями “Вокзальна” та “Театральна”. Це дозволило хоча б частково розвантажити пасажиропотік у вечірній час і надати киянам альтернативні варіанти пересування.
Наслідки інциденту та відновлення роботи
О 22:25 надійшла офіційна інформація від Київської міської державної адміністрації про те, що пасажир, який потрапив під потяг, на жаль, загинув на місці події.
Правоохоронні органи розпочали розслідування всіх обставин трагічного випадку.
Після завершення необхідних слідчих дій на місці події та проведення технічних перевірок станція “Хрещатик” відновила свою роботу. Також було відкрито пересадочний вузол між станціями “Хрещатик” та “Майдан Незалежності”, що з’єднує червону та синю лінії метрополітену.
Рух поїздів на червоній лінії поступово нормалізувався, хоча багато пасажирів змушені були шукати альтернативні маршрути або користуватися наземним транспортом. Київське метро є основною транспортною артерією столиці, тому навіть нетривалі збої у його роботі відчутно впливають на транспортну ситуацію міста.
Смертельний випадок на станції Хрещатик
Цей прикрий випадок вкотре нагадує про важливість дотримання правил безпеки під час користування метрополітеном. Щодня київським метро користуються сотні тисяч пасажирів, і будь-яке порушення правил може призвести до трагічних наслідків.
Київський метрополітен регулярно проводить інформаційні кампанії щодо правил поведінки на платформах і в поїздах. Особливу увагу приділяють дотриманню безпечної відстані від краю платформи, забороні переходити на колії та перетинати обмежувальну лінію під час прибуття потяга.
Розслідування обставин трагедії на “Хрещатику” триває.
Ми писали також: Понад 16 тисяч людей укривалися в метро Києва сьогодні вночі.