Загалом же штаб повідомляє про 11 порушень режиму «тиші» за 12 січня. Зокрема обстріли бойовиків зафіксували неподалік Пісків, Водяного, що біля Донецька, Авдіївки, Красногорівки, Верхньоторецька, Павлополя та Водяного на Приазов’ї.
Українські військові також декілька разів відкривали вогонь у відповідь. А про факти порушення «тиші» повідомили представникам ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру з контролю та координації (СЦКК).
Від початку 13 січня порушень не фіксували.
Також від початку «перемир’я» наприкінці липня й до вечора 11 січня включно Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ нарахувала 5 836 порушень режиму тиші, зокрема 2 539 вибухів, 686 невизначених боєприпасів, що пролетіли, 79 спалахи дульного полум’я, 54 освітлювальних ракет та щонайменше 2 478 черги й постріли.
В ОБСЄ порушенням вважають кожний постріл або вибух, а в штабі ООС обстріли однієї позиції вважають одним фактом порушення.
А ось 29 жовтня знову порушили режим тиші, унаслідок обстрілу двоє українських військовослужбовців зазнали поранень. Опівночі 30 жовтня загинули двоє військових. 24 листопада внаслідок вогнепального поранення снайпера помер іще один український військовий.
11 січня внаслідок обстрілу бойовиків поблизу Пісків загинув ще один військовий. Так, від початку «всеосяжного перемир’я» внаслідок обстрілів бойовиків загинули п’ятеро українських військових.
Крім того, час від часу українські військові підриваються на вибухових пристроях, яких уздовж лінії зіткнення багато. За даними Міноборони, станом на 2019 рік на підконтрольній Україні території Донбасу було заміновано приблизно 700 тисяч гектарів.