Вуличні дитячі гірки – це невіддільна складова веселого та цікавого дитинства. Важко уявити дворовий майданчик без юрби дітей. Це також чудова можливість для активного, спортивного відпочинку на свіжому повітрі в компанії друзів. Тому для батьків має значення якість та надійність ігрових комплексів.
З чого виготовляють дитячі майданчики?
Сучасне виробництво дитячих майданчиків відкриває широкі можливості для розваг та ігор. Граючись разом, діти вчаться дружити, фантазувати, взаємодіяти. А доповнення у вигляді спортивних елементів дають змогу ненав’язливо виконувати потрібні фізичні навантаження.
Асортимент виробів пропонується неймовірний. Серед популярних моделей:
- пісочниці;
- гірки;
- гойдалки;
- тунелі;
- лабіринти;
- тематичні локації;
- комбіновані з декількох модифікацій;
- спортивні.
Кожна деталь ретельно продумана та перевірена. Дизайн обирається яскравим та знайомим для дітей.
Надійність конструкцій забезпечується високоякісними та екологічними матеріалами.
- Метал – труби з нержавіючої та звичайної оцинкованої сталі, алюмінію. Товщина стінок не менше ніж 2 мм. Для фарбування металевих елементів застосовують порошкові фарби, що дозволяє надовго зберегти естетичність та стійкість до зовнішніх чинників.
- Деревина – природний та безпечний матеріал. Дерево не нагрівається в спеку та не охолоджується занадто в морози. Частіше використовують сосну. Можна зустріти вироби з клеєного бруса чи масиву, котрі володіють стійкістю до деформації.
- Екологічний пластик – якнайкраще підходить для виготовлення яскравих та гладких поверхонь різної форми, розмірів та кольорів.
Незалежно від типу сировини, кожен вид обов’язково проходить сертифікацію, що підтверджує довговічність, міцність та нетоксичність.
Головні етапи виробничого процесу
Виробництво розпочинається з вибору матеріалів. У роботу беруть тільки безпечні та добре вивчені зразки, які не мають шкідливого впливу на організм людини та екологію, не викличуть термічних травм, не є легкозаймистими.
Технічні процеси залежать від типу сировини. Деревину піддають розпилюванню, клеєнню, столярному обробленню. Металооброблення містить нарізку заготовки на високоточному обладнанні, згинання, оброблення на фрезерних та токарних станках, зварювання та шліфування швів. Розплавлений пластик заливається в прес-форми в спеціальних автоматах та охолоджується.
Далі настає етап фарбування в окремому цеху. Для цього використовуються стійкі та безпечні фарби та лаки. За потреби попередньо проходить нанесення захисних та антикорозійних засобів.
Готова продукція комплектується кріпленнями, заглушками, страхувальними елементами. Кожен виріб отримує супровідну документацію щодо способів використання, монтажу, гарантійних зобов’язань та дати виробництва.