У Києві жінка втратила двох синів. У Солом’янському районі Києва через атаку Росії по житловому будинку загинула 21 людина. про це пишуть ТСН.
Кореспондентка ТСН Юлія Кирієнко з місця кривавого удару РФ по житловому будинку у Солом’янському районі Києва повідомила, що пошуки людей тут уже завершені.
У Києві жінка втратила двох синів
Одна із жінок чергувала біля будинку. Там жили її мама та бабуся. Зараз їхні тіла дістали, однак впізнати їх можна тільки за допомогою ДНК-експертизи.
«Протягом сьогоднішнього ранку на Солом’янці з-під завалів дістали ще 8 тіл. Серед них і 2 хлопців — двоє синів мами Ані, яка приїхала з Чернігівщини, щоб дізнатись, що з її дітьми, які ще вночі під час російської атаки ще виходили на зв’язок, а коли ракета влучила у будинок — перестали відповідати на дзвінки», — каже Юлія Кирієнко.
Відомо, що чоловіки спочатку були в укритті, а потім вирішили повернутися до квартири. Максиму було 32 роки, Артему — 29. У Максима є дівчина, яка в ту ніч ночувала у мами і вижила.
Більшість мешканців з будинку, який постраждав, отримали доступ до своїх квартир, щоб забрати цінні речі. Дехто з людей — тут ночував, бо не було куди йти.
Будинок, який атакувала РФ, на 8 під’їздів. Ракета влучила у 7 під’їзд та повністю його зруйнувала до підвального приміщення. У першому під’їзді є укриття, в якому було понад 100 людей. Воно вціліло і туди приходили люди навіть із сусідніх приміщень.
Ми писали також: Росія завдала масованого удару по Києву.