Небезпечні розваги: поліція притягнула до відповідальності батьків трьох підлітків, які забралися на верхівку будівельного крана.
Інцидент стався вчора, 27 липня, на одному з будівельних майданчиків Подільського району Києва. Нехтуючи власною безпекою, заради розваги троє школярів видерлися на будівельний кран. Відео з ними згодом було поширено в соцмережах.
На місце події оперативно прибули працівники поліції охорони та ювенальні поліцейські, які розшукали юних «екстремалів».
Підлітки залізли на верхівку будівельного крана
Хлопців 14-15 років разом з батьками правоохоронці запросили до Подільського управління поліції, де провели із ними профілактичну бесіду, а на батьків склали адміністративні матеріали за статтею 184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обовʼязків).
Поліція Києва закликає містян уважніше стежити за дозвіллям своїх дітей, а підлітків не ризикувати життям, вдаючись до небезпечних «розваг». Зокрема, якщо Ви стали свідком подібної витівки, не зволікайте, а одразу телефонуйте за номером 102!
Читайте також: На Одещині під час негоди дерево впало та розчавило намет із підлітками (фото).
На Одещині під час негоди дерево впало та розчавило намет із підлітками (фото)