Протягом останньої доби російські окупаційні війська влаштували черговий терор мирного населення Дніпропетровської області. Ворог здійснив майже три десятки атак, цілеспрямовано завдаючи ударів по цивільній інфраструктурі та житлових кварталах у трьох районах регіону.
Деталі ворожих обстрілів
За інформацією місцевих адміністрацій, ситуація в області залишається напруженою. Обстріли Дніпропетровщини тривали протягом усього дня, використовуючи різні види озброєння. Під прицілом агресора опинилися населені пункти, де немає жодних військових об’єктів. Внаслідок інтенсивних атак зафіксовано руйнування приватних будинків, господарських споруд та об’єктів критичної інфраструктури.
Стан постраждалих та наслідки
На жаль, ворожа агресія не минула без жертв серед цивільного населення. Відомо про двох поранених людей, які отримали травми різного ступеня тяжкості під час обстрілів. Постраждалим оперативно надали необхідну медичну допомогу, наразі вони перебувають під наглядом лікарів. Рятувальні служби та профільні фахівці продовжують працювати на місцях влучань, ліквідовуючи наслідки ворожих дій та оцінюючи завдані збитки.
Безпекова ситуація в регіоні
Влада закликає мешканців Дніпропетровщини не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та перебувати в укриттях під час небезпеки. Російські загарбники продовжують тактику залякування, намагаючись дестабілізувати ситуацію в тилових регіонах України. Сили оборони та відповідні служби роблять усе можливе для захисту цивільних та мінімізації наслідків ворожих атак. Закликаємо громадян довіряти лише офіційним джерелам інформації та не поширювати дані про місця влучань до офіційних повідомлень.
Висновок
Черговий день війни вкотре доводить, що ворог не припиняє спроб знищити українські міста. Попри постійні атаки, регіон тримається, а всі служби працюють у посиленому режимі, щоб забезпечити безпеку та допомогу кожному, хто постраждав від дій окупантів.
Джерело: Останні новини


















