У Житомирі народилася дитина, вагою 5,5 кілограмів та зростом 60 сантиметрів.
Коли ж на ваги поклали Катю – так назвали новонароджену – лікарі здивувались. За їх словами, такі випадки трапляються один раз на тисячу, тим більше, що дитина народилась природним шляхом та абсолютно здоровою.
![житомир богатирка](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1280134_11136476.jpg?202002225045)
Коли дитину поклали на живіт, зі словами “це ж піврічна дитина” – звісно, було здивування, як це взагалі могло статись і що це вже позаду. “Ого” – це був найпопулярніший коментар за ці дні,
– розповіла породілля Ольга Кареліна.
У Житомирі народилася дитина, вагою 5,5 кілограмів та зростом 60 сантиметрів.
Коли ж на ваги поклали Катю – так назвали новонароджену – лікарі здивувались. За їх словами, такі випадки трапляються один раз на тисячу, тим більше, що дитина народилась природним шляхом та абсолютно здоровою.
![житомир богатирка](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1280134_11136476.jpg?202002225045)
Коли дитину поклали на живіт, зі словами “це ж піврічна дитина” – звісно, було здивування, як це взагалі могло статись і що це вже позаду. “Ого” – це був найпопулярніший коментар за ці дні,
– розповіла породілля Ольга Кареліна.