Українці у соцмережах бурхливо обговорюють неоднозначний допис у фейсбуці студії “Квартал 95”. 20 лютого, у роковини розстрілів на Майдані, кварталівці опублікували текст своєї пісні з рядком “Шевронів своїх не скинув” та ілюстрували його фотографією Героїв Небесної Сотні.
Ось текст, який опублікували у фейсбуці “Кварталу 95”:
- Я не забуду вогонь у центрі столиці,
- І мужні навколо лиця – країна сильних людей!
- Я пам’ятаю, хто за країну загинув,
- Шевронів своїх не скинув. Країна мужніх людей.
Ці слова про шеврони – з пісні кварталівців за 2017 рік, у виконанні якої брав участь і чинний президент Зеленський. Рядок про шеврони стосувався українських військових у Криму, які не зрадили Україну та виступили проти агресора – не скинувши шеврони з форми Збройних сил України.
Однак 20 лютого – день роковин розстрілів на Майдані. І допис кварталівці ілюстрували відповідним фото – Героїв Небесної Сотні. Причому чому саме так вони зробили – жодних пояснень не було, попри численні запитання у коментарях.
Як реагували українці у коментарях – дивіться на фото:
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199200.png?202002024355)
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199198.png?202002024355)
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199199.png?202002024355)
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199201.png?202002024355)
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199202.png?202002024355)
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199203.png?202002024355)
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199204.png?202002024355)
![](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202002/1284848_11199205.png?202002024355)