Місто Мукачево, що на Закарпатті, затопило дощовою водою. А все через те, що 4 червня ввечері всього за кілька хвилин випала майже місячна норма опадів в 54 міліметри.
Як помітно з зображень, потужна злива перетворила вулиці на річки.
![мукачево потоп мукачево потоп](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202006/1355475_14364453.jpg?202006094018)
![мукачево потоп мукачево потоп](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202006/1355475_14364455.jpg?202006094018)
![мукачево потоп мукачево потоп](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202006/1355475_14364458.jpg?202006094018)
![мукачево потоп мукачево потоп](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202006/1355475_14364457.jpg?202006094018)
![мукачево потоп мукачево потоп](https://24tv.ua/resources/photos/news/620_DIR/202006/1355475_14364451.jpg?202006094018)
Загалом, стихія наробила чимало лиха – наприклад, в одній із багатоповерхівок затопило під’їзд. Вода лилася зі стелі та стікала по стінах. І хоча закарпатські комунальники працюють над ліквідацією наслідків зливи, містяни жартують, що “каналізація на обсервації”.
Варто зазначити, що під загрозою затоплення через сильні опади опинилося і село Банилів, що на Буковині. Щоправда, якщо там гірська річка розмиє стару дамбу, вода піде через усе село і може знести багато будинків. Зараз на березі Черемоша щодня чергують селяни і пильнують рівень підняття річки.