Наші жінки день за днем живуть в режимі спокушання: купують пушап, фарбують вії і зі скрипом йдуть в спортзал підтримувати привабливість.
– Якщо ти продовжиш в такому дусі – сказав мені одного разу колега, застукавши мене з булочкою, – то років через п’ять тебе взагалі ніхто хотіти не буде!
Я, мабуть, повинна була від таких слів злякатися і терміново включити режим подвигу. Зрозуміти свою відповідальність за ерекцію чоловіків, так би мовити.
![](https://coffeewithmilk.com.ua/wp-content/uploads/2020/08/Monica_Bellucci-Madame-Figaro-2014-003.jpg)
Часто для нас “стежити за собою” чомусь означає “відповідати сексуальним бажанням чоловіків”. Такий підхід жінок дуже вимотує. Вимотує настільки, що вони починають бунтувати.
Ось ви самі подумайте. Виходить, що я повинна відмовитися від соковитого стейка, від келиха червоного вина ввечері, відняти час у чоловіка і дітей, у свого відпочинку… І цей відібраний час я повинна витратити на якісь дурні рухи тіла в спортзалі, після яких чужий абсолютно байдужий мені мужик раптом відчує рух у своєму напівробочому органі? Якого біса?!
Ясна річ, що в голові у нашої жінки, вихованої на таких сумнівних ідеалах, дуже скоро зріє бунт. Вона або продовжує день за днем здійснювати подвиг, і пушап стає дедалі потужнішими, а шар тональника товщим, або вона просто забиває на чоловіків болт. Звідси всі ці бодіпозитиви. Вони молодці, вони вже на сходинку вище стурбованих своєю “їбабельністю” дамочок.
Тому що реально легше і дешевше з’їздити відпочити в Єгипет, або хоча б в Башкирію, ніж намагатися розгойдати млявий чоловічий стручок. Жінка розуміє, що це більш короткий шлях до досягнення мети, ніж 40 годин ЗСЖ в тиждень і три пластичних операції, одна з яких з імплантами.
Додамо до цього те, що наша жінка не сидить на попі рівно, виглядаючи червоні вітрила, а нарівні з чоловіками несе на собі тяготи життя. І від цих тягот років до 35-ти плечі її починають хворіти, сьомий хребець покривається жировими і фіброзними наростами, і на все це нанизуються, як на рожен, нові і нові проблеми зі здоров’ям.
Здавалося б ось тут саме час піти в зал, в басейн, на пілатес і на масаж. Але наша сувора жінка не знає таких слів. Вона знає тільки про їбабельність, і про чоловічий стручок. А не про власне здоров’я. Вона вже досить доросла, щоб просто послати на хрін колегу з булочкою, але недостатньо доросла, щоб доглядати за собою.
Наша жінка взагалі схильна доглядати за всіма – за чоловіком, за дітьми, за онуками – тільки не за собою. Своє здоров’я зберігати вона не любить і не вміє, а “стежити за собою” для неї означає 10-ти сантиметрову шпильку, пушап і шар туші на віях.
Тим часом абсолютно все псується і стає непридатним, якщо ним вчасно не зайнятися. Ось і ходять наші прекрасні і жертовні жінки з остеохондрозом, небезпечною для внутрішніх органів вагою та іншими віковими принадами. І не знають, навіть не підозрюють, що з ними можна щось зробити. Як я візьму час, звідки? Без мене всі пропадуть, помруть, не розігріють борщ!
Але красивою то бути хочеться. Тому замість турботи про здоров’я пані сидять в дорогущому пушапі, намазавши морду кремом за 2 тисячі і чекають щастя. А деякі і зовсім здалися, замахались стрибати навколо слабкого чоловічого лібідо.
Добре, якщо настає день, коли ти розумієш – так не треба… Стежити за собою – це щось принципово інше, ніж пушап. Це щось, що ти робиш саме для себе, для свого здоров’я…