![](http://new.pb-news.info/wp-content/uploads/2021/07/memorial-l-viv-300x178.jpg)
Про це повідомила обласна поліція.
“Встановлено, що кілька дівчат запалювали фейєрверки та танцювали під музику на Меморіалі Героїв Небесної сотні під час святкування вісімнадцятиріччя своєї подруги”, – сказано в повідомленні.
Поліцейські виявили відповідні фото і відео у мережі.
Санкція за ч.2 ст.297 (Осквернення пам’ятника) передбачає покарання – обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.