Під час масованого ракетного обстрілу 10 лютого російська ракета впала у селі на Львівщині. але не вибухнула. Над її знешкодженням працюють сапери.
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
“У Золочівському районі, неподалік села Кізлів, ракета окупантів впала біля автобусної зупинки. Не вибухнула. Надзвичайники працюють над її знешкодженням. За попередньою інформацією, жертв чи постраждалих нема”, – написав він у фейсбуці.
За словами голови ОВА, рух для транспортних засобів там перекрили. Патрульні скеровують автомобілі, які прямують з Києва через населені пункти Буськ та Красне.
Транспортні засоби, які їдуть в напрямку столиці, скеровують через населений пункт Великосілки, на автодорогу Тернопіль – Львів – Рава-Руська.