Окупанти посилили інтенсивність обстрілів і щодня атакують українські міста ракетами, новими модифікаціями “Шахедів” та знищують прифронтові райони з артилерії.
Мобільні вогневі групи протиповітряної оборони Бригади “Рубіж” щодня захищають українське небо від дронів-камікадзе.
Про це повідомила пресслужба Нацполіції України.
![бійці](https://pb-news.info/wp-content/uploads/2023/12/mceu-96268416141703151656735-1024x682.jpg)
“Фото з навчань передають лише частково атмосферу цієї роботи. Виглядає гарно, але поцілити сніжної ночі в чорні дрони у русі зі зброї без жодного автонаведення — завдання з не простих. Результати вогневих груп на Київщині доводять, що це реально для наших бійців. І у кооперації з роботою підрозділів ППО мобільні вогневі групи зенітно-ракетного дивізіону покращують результат збиття і нейтралізують цілі до підльоту їх до міст”, — йдеться у повідомленні.
![знищення дронів](https://pb-news.info/wp-content/uploads/2023/12/mceu-15170186711703151620309-1024x682.jpg)
![знищення дронів](https://pb-news.info/wp-content/uploads/2023/12/mceu-82595646931703151641193-1024x682.jpg)
Президент відзначив нагородами 384 нацгвардійців, поліцейських, прикордонників та рятувальників