Під час пандемії англійська платформа для продажу контенту OnlyFans стала дуже популярною. Був час, коли щодня на сайті реєструвалися понад 200 тисяч нових користувачів. Продаж інтимних фото на таких платформах досі прирівнюють до проституції, проте дівчата, які заробляють у такий спосіб, не згодні з цим. Громадське розбиралося з цією темою.
OnlyFans — це молода соцмережа. Її 2016 року створив англійський підприємець і колишній банкір Тім Стоклі.
OnlyFans працює приблизно як Інстаграм і TikTok: одні користувачі створюють контент, а інші його дивляться, але за перегляд завжди потрібно заплатити.
OnlyFans доступний у багатьох регіонах, зокрема у Великій Британії, США, Австралії, Канаді, Індії, Домініканській Республіці, Мексиці та Венесуелі. Але в деяких країнах він заборонений — наприклад, у Південній Африці. В Україні продавати інтимні фото незаконно в принципі, проте сайт OnlyFans не заборонений.
Щоб заробляти на контенті, треба пройти глибшу верифікацію — надати платформі документи, що підтверджують вашу особистість і вік: селфі з паспортом і скан самого паспорта. Від творців контенту неообхідна інша фінансова інформація: потрібно буде прив’язати до акаунту не номер картки, а банківські реквізити — до того ж рахунок має бути валютним.
Користувачі, які хочуть продавати контент, самі призначають ціну: вона може коливатися від 4,99 до 50 доларів. Це може бути ціна за одне фото чи відео або місячна підписка на весь контент. Творці контенту також можуть брати чайові та встановлювати ціну на особисті повідомлення — також від 4,99 долара. Платформа забирає 20%.
Також читайте.