Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що ввечері, 11 лютого, під час прогулянки у Києві, його покусав чужий собака, якого вигулювали без повідка.
Про це пан Кулеба він повідомив у stories в Instagram.
“Собак треба любити, але ж і тримати на повідцях. Великий собака, якого вигулювали без повідця, напав на моїх під час прогулянки. І принагідно на мене”, – написав Дмитро Кулеба.
Він опублікував фото закривавленої ноги.
![кулеба](https://pb-news.info/wp-content/uploads/2024/02/324696_photo_2024-02-12_13-46-08_new_960x380_0-585x1024.jpg)
Медичну допомогу посадовцю надали в Олександрівській клінічній лікарні Києва.
“Символічно, що саме на мою травму якраз чергувала інтерн з Індії, яка залишилася вчитися і працювати в Україні після вторгнення”, – додав Кулеба.