“Поліцейські встановили фігуранта. Ним виявився 36-річний житель столиці. В момент прибуття поліції він перебував з ознаками алкогольного сп’яніння. Потерпілі від його дій відсутні. Поліція вилучає зброю, яка буде скерована на проведення експертизи”.
“За процесуального керівництва Вишгородської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом грубого порушення громадського порядку згідно ч. 4 ст. 296 КК України. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії. Вирішується питання про вручення йому повідомлення про підозру”, – йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Вишгородського РУП Головного управління Нацполіції в Київській області.