Минула доба в Херсонській області знову стала трагічною через інтенсивні ворожі атаки. Російські окупаційні війська продовжують тероризувати мирне населення, завдаючи ударів по житлових кварталах та цивільній інфраструктурі регіону.
За офіційними даними, під ворожим вогнем опинився 41 населений пункт області. Внаслідок злочинних дій загарбників є загиблі та велика кількість постраждалих серед цивільних мешканців.
Масштаби руйнувань та жертви серед цивільних
Ситуація на Херсонщині залишається критично напруженою. За останню добу внаслідок російської агресії загинули троє мирних жителів. Ще 18 людей отримали поранення різного ступеня тяжкості. Наразі всім постраждалим надається необхідна медична допомога, проте стан деяких із них залишається складним.
Ворог використовує різноманітне озброєння, цілеспрямовано обираючи цілями житлові будинки, де перебувають люди. Масштаби руйнувань у постраждалих населених пунктах наразі уточнюються профільними службами, які працюють на місцях прильотів попри постійну загрозу повторних ударів.
Безпекова ситуація в регіоні
Представники місцевої влади та правоохоронних органів закликають мешканців Херсонщини не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та за можливості евакуюватися до більш безпечних регіонів України. Регулярні обстріли Херсонщини свідчать про те, що жоден населений пункт, розташований поблизу лінії фронту чи в зоні досяжності ворожої артилерії, не є безпечним.
Кожен такий обстріл фіксується як черговий воєнний злочин російської армії. Матеріали щодо атак передаються до міжнародних інстанцій для притягнення винних до відповідальності. Сили оборони України роблять усе можливе, щоб стримати ворога та мінімізувати наслідки терористичних атак на мирні міста та села.
Ситуація на Херсонщині залишається складною, а кількість жертв серед цивільного населення продовжує зростати через щоденні обстріли. Закликаємо громадян дотримуватися правил безпеки та не нехтувати власною безпекою, адже російські війська продовжують свій терор проти українського народу.
Ми писали також: Окупанти готують евакуацію колаборантів на Херсонщині.


















