Президент США Дональд Трамп звинувачує Україну у дефіциті боєприпасів у США. Однак експерти вважають, що справжня причина дефіциту криється в іншому.
Трамп звинувачує Україну
Трамп заявив, що США надали Україні боєприпасів на суму 300 мільярдів доларів, що призвело до дефіциту боєприпасів у США. Однак оглядач видання National Review зазначає, що ця інформація є помилковою.
Справжня причина дефіциту
Експерти вважають, що справжня причина дефіциту боєприпасів у США криється в війні з Іраном, а не в допомозі Україні. За чотири роки війни з Росією США передали Україні 600 ракет-перехоплювачів до Patriot, тоді як лише за п’ять місяців війни з Іраном Америка використала 2 300 перехоплювачів.
Висновок
Дефіцит боєприпасів у США є серйозною проблемою, однак Україна не є причиною цього дефіциту. Справжня причина дефіциту криється в провалі Пентагону у забезпеченні достатніх запасів та виробничих потужностей для цієї нової епохи конфліктів між великими державами.
Джерело: УНІАН






















