У містечку Білогородка на Київщині хлопчик проковтнув кулю. Саме у цьому місці, по річці Ірпінь, проходила лінія фронту у 2022 році. Гільзи, кулі та інші боєприпаси досі можна знайти у цій місцевості.
Про це повідомляє КНП КОР “Київська обласна дитяча лікарня”.
“Богдан досі не може пояснити, як проковтнув кулю… Хлопця доставили до нас у лікарню перелякані батьки. Першочергово ми провели рентгенографію і визначили місцезнаходження предмета, щоб уникнути ускладнень. На щастя втручанню ніщо не заважало, тому наша команда вилучила предмет”, – йдеться у повідомленні.
![хлопчик](https://pb-news.info/wp-content/uploads/2024/02/428012734_788048430031267_2184099619237680251_n.jpg)
Для Олександри Домнік, лікаря ендоскопіста, це перший досвід видалення боєприпасу з ШКТ. Куля залишиться у лікарняній колекції видалених сторонніх тіл.
“Цей випадок має щасливий кінець, проте батькам обов’язково слід проводити бесіди з дітьми, щоб запобігати таким випадкам”.
![лікарка](https://pb-news.info/wp-content/uploads/2024/02/428373883_788048503364593_7592138283938685285_n.jpg)