Напередодні 32-ї річниці українського футболу відбувся фінал турніру Укрзалізниці з мініфутболу. Найкращих визначили в запеклих та емоційних матчах серед 9 команд різних філій залізниці.
“Бронза дісталась Донецькій залізниці. Срібло — за Придніпровською залізницею, а золото турніру забрала з собою команда Південно-Західної залізниці”, – повідомляє пресслужба магістралі.
Також там повідомили, що, рівняючись на старше покоління, юні залізничники з дитячої академії “Локомотива” здобули чемпіонство в найпрестижнішому всеукраїнському дитячому турнірі “Leo Cup”.
У турнірі брали участь 40 найкращих команд з усієї України, і саме столичні залізничники вийшли у фінал проти “Динамо Київ”.
“Перемога з рахунком 2:0 за Локо! Золото і Кубок переможців еліт-ліги прямують у музей Укрзалізниці”, – інформує Укрзалізниця.
Студент Київської духовної академії УПЦ МП став чемпіоном України з пауерліфтингу