Культовий київський стрітфуд увічнили у бронзі – “Київська перепічка” стала 45-ю мініскульптурою проєкту “Шукай”. Унікальність нової скульптури полягає у вбудованому нагрівнику, завдяки якому бронзова перепічка завжди залишається теплою, як і її справжній прототип.
Історія, що об’єднує покоління
Уже 38 років кияни та гості міста можуть придбати знамениту сосиску в тісті за адресою Богдана Хмельницького, 3. Це місце стало справжнім символом міста, що потрапив у всі туристичні путівники. Юлія Бевзенко, менеджерка Києва та авторка проєкту, зазначає:
“Коли буде скульптурка перепічки?” — це питання, яке мені ставили найчастіше з відкриття проєкту “Шукай!”.
Київська перепічка: символ незламності міста
“Наша родина дуже любить Київ і вірить у нього. Ми бачили столицю в день набуття Незалежності, під час Революцій, порожнім у ковід, згуртованим та незламним у війну”, – розповідає Антон Грищенко, директор ТОВ “Українська перепічка”.
Він також згадав свого батька, Ігоря Миколайовича Грищенка, засновника “Київської перепічки” та героя України, який зараз захищає країну на фронті.
Де шукати нову скульптуру
Мініскульптуру встановили справа біля вікна за адресою Богдана Хмельницького, 3 – саме там, де продають справжні перепічки. За новою міською прикметою, “хто перепічки торкнеться, довголіття набереться”. Автором бронзової композиції став скульптор Юрій Білявський.
Шеф-кухар Клопотенко поділився старовинним рецептом супу з маком
Шеф-кухар Клопотенко поділився старовинним рецептом супу з маком