Класичний сеанс миттєвої карми. Чинуші з так званого «мінпромторгу» Запорізької області зібралися на чергову фейкову нараду — як розпилити бюджет на неіснуючі об’єкти енергетики на ТОТ Запорізьскої області. Все йшло за планом, поки на зустрічі не прозвучало одне незручне питання: якого милого вони ще тут сидять, якщо ситуація повна дупа, а їхнє «керівництво з міністерств» вже на валізах і готове дати дьору на фоні ударів ЗСУ.
Окупантам просто нагадали про обов’язкове і неминуче покарання, яке на них чекає, і все — магія розпилу моментально випарувалася. Збіговисько самозванців згорнули так швидко, ніби під ними загорілися стільці. Почувши про СБУ ці «управлінці» прямо там почали тривожно запевняти у своїй безмежній повазі до нашої спецслужби — мабуть, в надії, що це їх якось врятує.
Спойлер для окупаційних сил: Чекайте на нові зустрічі з достойними людьми!
















